Paziņojums Kreisais
Pērc virs 70 EUR un saņem 3% atlaidi
Paziņojums Labais
Search
Close this search box.

Naudojimo sąlygos

SIA „ANMA Ventures”, registracijos Nr. 42103104635, adresas: Ryga, Salnas gatvė 21 – 42, toliau – internetinė parduotuvė – teikia svetainėje esantį turinį ir teikia prekes/paslaugas pagal toliau nurodytas Naudojimo sąlygas.

Bendrosios sąlygos

Jei vartotojas perka prekes/paslaugas per interneto svetainę, toks abipusis susitarimas yra laikomas Nuotolinės prekybos sutartimi ir jai galioja Latvijos Respublikos ir Lietuvos Respublikos įstatymai, reglamentuojantys nuotolinės prekybos sutartis, įskaitant, bet neapsiribojant, Latvijos Respublikos „Vartotojų teisių apsaugos įstatymu“, Latvijos Respublikos Ministrų kabineto taisyklėmis „Nuotolinių sutarčių nuostatai“, taip pat Lietuvos Respublikos „Vartotojų teisių apsaugos įstatymu“.

Pirkimų vykdymas

Internetinėje parduotuvėje parduodamų prekių kainos ir specifikacijos nurodomos prie prekių.

Norėdami pateikti užsakymą, įdėkite norimas prekes į pirkinių krepšelį. Užpildykite visus privalomus laukelius ir pasirinkite tinkamiausią pristatymo būdą. Tada ekrane pasirodys bendra užsakymo kaina su pristatymu. Sumokėkite už pirkinį, kad užbaigtumėte užsakymą.

Mokėjimo sąlygos

Atsiskaitymų valiuta svetainėje yra euras. Už pirkinį galima apmokėti pasirinkus šiuos mokėjimo platformos makecommerce.lt, Maksekeskus AS, pateiktus mokėjimo būdus:

  • Latvijos internetinio banko mokėjimai: Swedbank, SEB, Citadele ir Luminor
  • Estijos internetinio banko mokėjimai: Swedbank, SEB, Luminor
  • Lietuvos internetinio banko mokėjimai: Swedbank, SEB, Luminor ir Šiaulių bankas
  • Mokėjimai kortele Visa/Mastercard

NB! Naudodami internetinės bankininkystės mokėjimo būdą patvirtinkite užsakymą ir paspauskite mygtuką „Grįžti pas prekybininką“.

Mokėjimams atlikti reikalingi asmens duomenys perduodami licencijuotai mokėjimo įstaigai Maksekeskus AS. Mokėjimai apdorojami naudojantis MakeCommerce.lt mokėjimų platforma.

Sutartis įsigalioja sėkmingai sumokėjus į internetinės parduotuvės banko sąskaitą. Jei dėl kokių nors priežasčių nepavyks įvykdyti užsakymo, Pirkėjas apie tai bus informuotas ir sumokėta suma bus grąžinta kuo greičiau, bet ne vėliau kaip per 14 dienų nuo pranešimo gavimo dienos.

Pristatymo sąlygos

Prekės pristatomos į šias šalis: Latvija, Lietuva, Estija. Įsigytos prekės pristatomos naudojantis: siuntų ir kurjerių paslaugų teikėju SIA Omniva arba pasiėmimo bendradarbiavimo partnerio ForMobile parduotuve Rygoje, Vienības gatvė 113. Visus muitus ir mokesčius, kuriuos reikia sumokėti norint gauti siuntą pristatymo vietoje, turi padengti Pirkėjas. Siuntimo išlaidos rodomos prieš patvirtinant užsakymą. Įsigytos prekės pristatomos Pirkėjo nurodytu adresu per 2-6 darbo dienas. Išimtiniais atvejais mes turime teisę išsiųsti prekes iki 45 kalendorinių dienų, apie tai informuodami klientą.

Atsisakymo teisė

Pirkėjas turi teisę atsisakyti prekės per 14 kalendorinių dienų nuo Prekės gavimo momento. Atsisakymo teisė netaikoma šiais atvejais: prekė turi naudojimo žymių, ji neturi pilnos komplektacijos, įsigyta prekė yra maisto produktas su galiojimo terminu, prekę įsigijo juridinis asmuo.

Norint pasinaudoti 14 dienų atsisakymo teise, prekes galima naudoti tik pagal jų paskirtį. Vartotojas yra atsakingas už prekės kokybės ir saugumo išlaikymą sutarties atsisakymo teisės įgyvendinimo laikotarpiu. Jeigu prekės naudojamos netinkamai ar yra sugadintos, neprižiūrint prekės jos naudojimo metu arba nesilaikant instrukcijoje pateiktų nurodymų, pametus originalią prekės pakuotę, arba jei jos pakuotė labai pažeista, internetinė parduotuvė turi teisę sumažinti grąžintina suma pagal prekės vertės sumažėjimą.

Norėdami pasinaudoti atsisakymo teise, turite pateikti atsisakymo formą, kurią rasite čia, atsiųsdami ją el. pašto adresu returns@lavazzakapsules.lt per 14 dienų nuo prekės gavimo dienos. Pirkėjas padengia prekės grąžinimo išlaidas, išskyrus atvejus, kai grąžinimo priežastis yra ta, kad prekė neatitinka užsakymo (pvz., netinkama ar sugadinta prekė).

Pirkėjas privalo nedelsdamas, bet ne vėliau kaip per 14 dienų nuo atsisakymo formos išsiuntimo į internetinę parduotuvę, grąžinti Prekes Pardavėjui. Internetinė parduotuvė, gavusi grąžinamas prekes, nedelsdama, bet ne vėliau kaip per 14 dienų, grąžina visus pagal Distancijos sutartį iš pirkėjo gautus mokėjimus.

Pardavėjas turi teisę sulaikyti mokėjimą tol, kol negaus Pirkėjo Prekių patvirtinimo apie Prekių grąžinimą. Pirkėjui pasirinkus kitą siuntimo būdą nei internetinėje parduotuvėje siūlomą pigiausią siuntimo būdą, internetinė parduotuvė neprivalo kompensuoti viršytų siuntimo išlaidų.

Internetinė parduotuvė neatsako už įsipareigojimų vykdymo vėlavimą ar jų nevykdymą ar kitokio pobūdžio nevykdymą, atsiradusį dėl aplinkybių ir kliūčių, kurių internetinė parduotuvė suprantamai negali kontroliuoti.

Internetinė parduotuvė pasilieka teisę atsisakyti parduoti prekes ir pareikalauti Pirkėjo grąžinti prekę, jeigu internetinėje parduotuvėje dėl klaidos nurodyta kaina yra žymiai mažesnė už jos rinkos kainą.

Vartotojų teisės dėl sutarties neatitinkančių prekių

Internetinė parduotuvė atsako už Pirkėjui parduotų prekių neatitikimą sutarties sąlygoms ar defektus, atsiradusius per 6 mėnesius nuo prekės pristatymo klientui dienos, arba buvusius jos pristatymo metu, jeigu tokia prielaida neprieštarauja bylos ypatybėms ar trūkumams. Apie prekės neatitikimą Pirkėjas privalo nedelsdamas, per 2 mėnesius nuo jos nustatymo, informuoti Pardavėją, t.y. pateikti skundą. Pirkėjas skundą gali pateikti kreipdamasis į internetinę parduotuvę, rašydamas info@lavazzakapsules.lt arba išsiųsdamas laišką prekių grąžinimo punktui SIA ANMA Ventures, Vienības gatvė 113, Ryga, LV-1058.

Internetinė parduotuvė neatsako už trūkumus, atsiradusius po prekių pristatymo Pirkėjui. Jeigu įsigytos prekės turi trūkumų, už kuriuos atsakingas Pardavėjas, Pirkėjas turi teisę reikalauti nemokamai pašalinti prekės trūkumus arba pakeisti į naujas prekes.

Jeigu prekės pataisyti ar pakeisti nėra galimybės, Pardavėjas grąžina Pirkėjui visus Distantinėje sutartyje numatytus mokėjimus. Pardavėjas į vartotojo skundą raštu atsako per 15 dienų.

Pirkėjo asmens duomenų tvarkymas

Internetinė parduotuvė tvarko tik tuos asmens duomenis, kuriuos pirkėjas įvedė užsakydamas prekes, tokius kaip vardas, pavardė, el. paštas ir kt.

Internetinė parduotuvė perduoda asmens duomenis transporto paslaugų teikėjui (-ams), kad būtų užtikrintas prekių pristatymas.

Jei Jūs nedviprasmiškai sutikote gauti mūsų rinkodaros pranešimus, įskaitant naujienas, mes galime retkarčiais su Jumis susisiekti ir pateikti informacijos apie mūsų paslaugas ir naujausius pasiūlymus. Šiuo tikslu mes galime apdoroti jūsų el. pašto adresą, kurį nurodėte registruodamiesi rinkodaros pranešimams. Pirkėjas turi galimybę atsisakyti rinkodaros pranešimų, paspaudęs prenumeratos atsisakymo nuorodą rinkodaros el. pašte arba pranešdamas mums raštu info@lavazzakapsules.lt.

Ginšų sprendimo tvarka

Tais klausimais, kurie nėra aptarti šiose sąlygose ir nuostatose, Pirkėjas ir Pardavėjas įsipareigoja laikytis Latvijos Respublikoje galiojančių norminių teisės aktų.

Šalys visus tarp Pardavėjo ir Pirkėjo iškilusius ginčus sprendžia tarpusavio derybų ar susirašinėjimo būdu. Jei ginčo nepavyksta išspręsti derybų ar susirašinėjimo būdu, Šalys ginčą išspręs Latvijos Respublikos teisme, laikydamosi LR norminių teisės aktų. Ginčai tarp Pirkėjo (vartotojo) ir Pardavėjo gali būti perduoti spręsti Vartotojų teisių apsaugos centrui arba Latvijos Respublikos teismui.

Pirkėjas taip pat turi teisę kreiptis į Europos Sąjungos ginčų sprendimo institucijas.